Kelimelerle İkna Etmenin Yoları

Kelimelerle İkna Etmenin Yoları

Hipnotizma ilkeleri metin yazımına uygulandığı zaman olağanüstü sonuçlar veriyor.Bunu Agatha Christieden Ernest Hemingwaya pek çok büyük kalemin şaheserlerinde hissediyorsunuz.Ünlü metin yazarı JOE VİTALE ise kelimelerle okuru hipnotize etme yöntemini kendi satış metinlerine yıllardır uyguluyor.Okurunuzdan istediğiniz tepkiyi nasıl alacağınızı ve onu nasıl en kesin şekilde ikna edeceğinizi bu kitap anlatıyor.Satış mektuplarından internet ve e-posta metinlerine kadar tüm metinlerinde kullanılabilecek taktikler,reklamları ve satışları hiç olmadığı kadar arttıracaktır.

Geliştirdiği Reiki tekniği ve Aura çalışmalarıyla dünya çapında üne kavuşan, eserleri dilden aktarılan, konferansları tıka basa dolan Walter Lübeck, bugüne değin NLP konusunda ezberinizi bozacak. Artık bardağın yarısının dolu olduğunu görme vakti!

Spiritüel NLP ise kişinin kendindeki cevheri bulması, işlemesi ve paylaşmasıdır. Pozitif Düşünce modellinin tüm imkan ve yansımalarını hayata geçirmektir. Olup bitenin farkında olmak, neyi hak ettiğini bilmek ve gerekini doğru zamanda, uygun araçları kullanarak, etkin şekilde yapmaktadır. Yalın bir ifadeyle mutlu olmayı keşfetme ve sürdürme ustalığıdır.

Hiç fark ettiniz mi? Yaşam bitmek bilmez bir ikna sürecidir. Yaşamımızın her dakikasında farkında olsak da olmasak da birilerini ikna etmemiz gerekir. İşin acı tarafı çoğumuz bunun farkında değil.

Elinizdeki kitap, Türkleri ikna etmenin incelikleri hakkında. İkna inceliklerini yine Türklerin en iyi anlayacağı şekilde, gerçek hayattan hikayelerle anlatıyor. Siz de kendi hikayenizi nasıl en ikna edici şekilde anlatacağınızı bu kitapla öğrenebilirsiniz.

Sizde Yorum Ekleyebilirsiniz