Süper Hafıza 5000

Süper Hafıza 5000

Okuduklarımın çoğu kısa sürede hafızamdan siliniyor.
Yabancı dil öğrenemiyorum; çünkü yeni sözcükleri ezberlemek çok zor.
Öğrendiğimi sandığım bir konuyu bir süre sonra unutuyorum.
Sınavlara hazırlanırken aynı konuları defalarca çalışmam gerekiyor.
İnsanların isimlerini bir türlü hatırlayamıyorum.
Siz de bu şikayetlerden yakınıyorsanız, elinizdeki kitap beyin gücünüzü ve hafızanızı maksimum düzeyde kullanmanız için gerekli tüm yöntem ve uygulamaları sizlerle paylaşıyor.
Bir insanın hayatı boyunca kullandığı ortalama 5000 öğrenme biçimine dayanarak hazırlanmış olan bu kitap, harika bir hafızaya sahip olmanızı sağlayarak yaşamınızı kolaylaştıracak.
Sağ ve sol beyini birlikte kullanarak zihinsel potansiyelinizi maksimum seviyeye taşımak, problemlerin çözümünde etkin hafıza yöntemlerini devreye sokmak, ders çalışma alışkanlıklarınızı temelden değiştirmek istiyorsanız bu kitap harika bir rehber!
Görsel hafızayı geliştirme yöntemleri, belleği güçlendirme teknikleri, beyin-göz egzersizleri ile düşüncenizi programlama metotları, kelimeleri ve görüntüleri hafızada tutma yolları da resimli uygulama örnekleri ile sizleri bekliyor.
Süper bir hafıza ve beyin gücünüzle harikalar yaratmaya hazır olun!

——————————————————————

Gerçek mi?Gerçek mi?Şimdiye kadar duyduğum en deli, en yürek titreten, en gönül karıştıran kahkahasını koyuverdi Şeytan.Ey insanoğlu sen,her akşam şu dua ile yat en iyisiYar bana bir rüya,ve her sabah yine aynı dua ile uyanVe birdenbire kesip alaycı kahkahalarınıgözlerini çevirdi yürğime, buz gibi bir sesle ekledi:En büyük uyuşturucu gerçekçiliktir.

——————————————————————————-

Gündelik sıkıntı ve hastalıklarınız için yan etkisi olmayan bir çare mi arıyorsunuz?
Hızlı bir şekilde tesirini gösteren ve yan etkisi olmayan bir ilk yardım mı istiyorsunuz?
Başınız ağrıdığında bu ağrıyla ilaç kullanmadan başa çıkabilmek mi istiyorsunuz?
Tıbbi tedavisi olmayan bir virüs sebebiyle hasta mı oldunuz?
Stresli misiniz?
Çocuğunuzun sağlıklı ve güvenilir bir emziğe mi ihtiyacı var?
Çok mu sinirlisiniz ve bundan kurtulmak mı istiyorsunuz?
Daha önce geçirdiğiniz bir hastalığın hala sizi etkilediğini mi düşünüyorsunuz?
Ruhunuzun arınmaya ihtiyacı olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Bu soruların cevabı Şifalı Taşlarda yatıyor. Kristaller dünyasında yeniyseniz elinizdeki rehber size ihtiyacınız olan şeyi kesinlikle verecektir.
Bu rehberde; fiziksel, duygusal, zihinsel veya ruhsal sorunlarınızı tedavi etmek için ihtiyacınız olan kristalleri bulabileceksiniz. Bu kitap, Taş Tedavisi konusunda bir eğitimden ziyade bir ilk yardım rehberidir. Buradaki bilgiler yüzyıllardır deneyimlenmiş olan `ses prensibi` üzerine kurulmuştur.
Kitabın ilerleyen bölümlerinde alfabetik olarak sıralanmış hastalıkları ve bu hastalıklar için uygun taşları bulacaksınız. Taşlar sadece tedavi etmekten ziyade aynı zamanda duygularınız, enerjiniz ve tutumlarınızla ilgili de olumlu gelişmeler kaydetmenizi sağlayacaktır.

———————————————————————————

Atalarımızın yaptıkları tarihi, günümüze aktaran en önemli unsur şüphesiz tarihçilerimizin değerli çalışmalarıdır. Geçmişte yaşayan kıymetli fikir adamlarının sözleri ve atasözleri ise günümüze kadar aktarılarak tarihi anlamamıza yardımcı olmaktadır. Bu yönüyle atasözleri ve özdeyişler söylendikleri dönemleri yansıtmaları açısından değerli başvuru kaynaklarıdır.
Eğitim uzmanı Murat Ertan bu alandaki hassasiyetini Tarihi Sözler Antolojisi adlı çalışma ile ilgi duyan insanların kütüphanelerinde bulunduracakları eşsiz bir eser sunmaktadır. Değerli eseri için Murat
Ertanı içtenlikle kutlar çalışmalarında başarılar dilerim.
Prof. Dr. Nizami AKTÜRK
Gazi Üniversitesi: Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü

Atasözleri, özlü sözler ve deyimler, insanlığın günümüze taşıdığı bilgi birikimleridir. Bu sözler insanları düşündürür, geleceğe hazırlar ve hayatlarına yön verir. Özlü sözlerde insanları insan yapan değerler vardır. Bu sözleri öğrenmek, anlamak ve hayata geçirmek, ciltlerce okunan kitaplara bedeldir.
Eğitim bilimleri ve kişisel gelişim uzmanı Murat Ertan tarafından Tarihi Sözler Antolojisi adıyla alfabetik, sıralı bir sözlük şeklinde hazırlanmış çalışmanın, bu sahada ciddi bir boşluğu dolduracağına yürekten inanıyorum. Geçmiş ve gelecek arasında, önemli bir bağ oluşmasına vesile olan eseri için Murat Ertanı kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

Sizde Yorum Ekleyebilirsiniz

maltepe escort