ANTALYA`DA REHBER ÖĞRETMENLERE NLP SEMİNERİ

ANTALYA`DA REHBER ÖĞRETMENLERE NLP SEMİNERİ

Uluslararası İnsan Kaynakları Akademisi Derneği (UİKAD) 29 Mart 2012 tarihinde Adem Tolunay Anadolu Lisesi konferans salonunda NLP VE MOTİVASYON semineri düzenlemiştir. NLP ve Motivasyon konulu seminer Kişisel Gelişim Dünyası  kurucusu Ali ÇİFTÇİ tarafından Antalya ili Muratpaşa ilçesindeki Rehber öğretmenlere verildi.

UİKAD başkanı Ali GÜNGÖR seminerde açılış konuşmasını yaptı. Başkan GÜNGÖR, konuşmasında”amaçlarının sektörel alandaki eğitim kirliliğine karşı daha bilimsel ve daha akademik düzeyde anlaşılır bir eğitim faaliyeti sağlayarak, eğitimin sürekliğini ve kalıcılığını sağlamak olduğunu dile getirmiştir.

Eğitim kurumları ve eğitim ihtiyacı olan her işletme ve kuruma eğitim konusunda yardımcı olmak istediklerini dile getirmiştir. Başkan Ali GÜNGÖR, UİKAD` ın  saygın akademisyen kadrolardan destek aldığını dile getirmiştir.

Ülkemizdeki genç nüfusun daha nitelikli insan kaynağı haline getirmek için tüm sektörlerin eğitim konusunda daha duyarlı olması gerektiğini ifade eden başkan GÜNGÖR, seminerin gerçekleşmesinde katkı sunan Ferhat YILDIZ Dershanelierine, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür ederek konuşmasını bitirdi. Seminer rehber öğretmenler tarafından ilgiyle izlenmiştir.

Sizde Yorum Ekleyebilirsiniz